Budětice 2012 - Kašperské Hory 6:3 (3:1)

10. 10. 2024

Úvod utkání byl vyrovnaný, bez větších šancí. Jenže hned při prvním rohu hostů, v 10. minutě, jsme absolutně propadli. 0:1. Hostující R. Rovňan zakončoval nikým neatakován. Vyrovnat jsme ale dokázali M. Bláhou v 19. minutě, po teči kašperskohorského obránce. Následnými brankami Z. Frančíka a R. Melky jsme do poločasu skóre dokonale otočili na 3:1.

Ve druhé půli to bylo nahoru, dolů. Hosté stále snižovali náš náskok, ale nakonec se podařilo zápas dotáhnout a odskočit na konečných 6:3.

Dnes jsme hráli s těžkým soupeřem. Častokrát jsme skórovali v situacích, které běžné zahazujeme. A to rozhodlo o našem relativně vysokém vítězství nad favoritem. Je asi špatně některé hráče vyzdvihovat, ale výkon R. Melky stál za pozornost, protože tím nasazením, které v sobotu předvedl, strhnul i zbytek týmu. A to byl jeden z důvodů, proč jsme v sobotu uspěli.

Za týden v sobotu jedeme do Milčic. S tímto soupeřem se nám v minulém ročníku vůbec nedařilo a je čas to změnit.

Branky Budětic: 2x M. Bláha, 2x R. Melka, 1x Z. Frančík