Ž. Ruda - Budětice 2012 4:1 (3:0)

Začátek i celý průběh poločasu byl vyrovnaný, alespoň stran držení míče. Efektivita a šikovnost zkušených hráčů domácích byla ovšem o level vyšší. Dostali jsme tři branky a další dvě chytil golman J. Vinter. Zkrátka tohle byla lekce z efektivity v útoku. Poločas skončil 3:0.
Druhá půlka byla úplně jiná, makali jsme a výrazně častěji jsme byli v dobrých pozicích před brankou domácích. Ale jak jsme naložili se standardkami a zakončením ve slibných pozicích, to bylo peklo. Domácí hráli přímočaře a hráč s číslem 14 byl, bohužel pro nás, rozdílovým hráčem a snad u všeho podstatného. Konečný výsledek 4:1 je pro nás krutý, v držení míče jsme určitě nezaostávali a domácí si nevytvářeli územní převahu, zkrátka v útoku byli nebezpečnější a to rozhodlo.

Na zápas do Rudy jsme se těšili. Už jen proto, že jsme tam trávili většinu našich soustředění a s železnorudskými jsme vždy měli korektní vztah. Domácí měli, dle některých vyjádření, v sobotu nastoupit jen v deseti. Nakonec nastoupili v jedenácti, včetně distancovaného hráče Jiřího Hackera, což je prostě mimo pravidla a bude to svaz dále řešit.

Branky

9. K. Hach , 38. M. Knakal , 44. Z. Houška , 68. Z. Houška - 86. M. Paroubek

Sestavy

FJ SRK Železná Ruda
M. Kubeš [-] - M. Vodička [-] , K. Hach [-] , D. Greiner [-] , D. Holický [-] , Z. Houška [-] , M. Knakal [-] , J. Balda [-] , Š. Šimek [-] , M. Loos [-] , L. Kroupa [-]

FK Budětice 2012
J. Vinter [-] - A. Krůs [-] , M. Miroš [-] , M. Voldřich [-] , Z. Frančík [-] , Y. Khalus [-] , V. Horejš [-] , M. Paroubek [-] , M. Štěch [-] , J. Josefík [-] , P. Miroš [-]

ŽK: 78. Z. Houška - 53. M. Štěch , 78. M. Voldřich , 88. M. Paroubek .Počet diváků: 50. Rozhodčí: KÝČEK Karel - BALDA Jaroslav (N), PODLEŠÁK Karel (N).